title: "LIZAVOTP-128BLK 6\" Rustic Matte Black Cabinet Pulls Twist Kitchen Cabinet Handles- 5\"(128mm) Hole Centers - 10 Pack"
price: "S$316"
---
# LIZAVOTP-128BLK 6" Rustic Matte Black Cabinet Pulls Twist Kitchen Cabinet Handles- 5"(128mm) Hole Centers - 10 Pack
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** LIZAVOTP-128BLK 6" Rustic Matte Black Cabinet Pulls Twist Kitchen Cabinet Handles- 5"(128mm) Hole Centers - 10 Pack
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description