brand: "durham"
price: "S$90"
currency: SGD
in_stock: true
category: "Industrial"
url: https://www.desertcart.sg/products/64885565-durham-lpw-17-25x20-95-louvered-panel-wall-17-1
store_origin: SG
region: Singapore
---
# Durham LPW-17.25X20-95 Louvered Panel, Wall,17 1/4" x 20", Gray, 2" Height, 18" Width, 20" Length
**Brand:** durham
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Durham LPW-17.25X20-95 Louvered Panel, Wall,17 1/4" x 20", Gray, 2" Height, 18" Width, 20" Length by durham
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- durham enthusiasts
## Why This Product
- Trusted durham brand quality
## Description