| ASIN | B075JH5495 |
| Age Range Description | Adult |
| Band Color | Black |
| Band Length | 10.75 Inches |
| Band Material Type | Resin |
| Band Width | 22.6 Millimeters |
| Best Sellers Rank | #495,017 in Clothing, Shoes & Jewelry ( See Top 100 in Clothing, Shoes & Jewelry ) #2,179 in Men's Wrist Watches #4,943 in Men's Shops |